Kontakt

kristine.ullebo@hotmail.com

Kristine Ullebø

Kristine Ullebø

Kristine
Ullebø

glatte legger året rundt med Shai

Annonse

 

Hei snupper! Da var jeg tilbake på skolebenken igjen etter en avslappende uke med fri. Ferien for oss her i Førde er i alle fall over, men det er vel en del av dere som har ferie denne uken? Heldiggriser! Det er tøft å gå fra late dager hvor man kan sove så lenge man vil, til å våkne 06.30 av alarm som dundrer. Så i dag skal jeg pleie meg selv litt ekstra, bare for å gjøre overgangen liiiitt mer smooth.. Så da er det bare å finne frem barberhøvel, neglelakk og ansiktsmaske! Her skal skjønnheten pleies <3

Barberhøvelen som har ligget i dusjen vår her hjemme i 2 år er ingen andre enn selveste Shai. Blogger-barberhøvelen, er det ikke det man kaller den? Det er ikke uten grunn av vi bloggere har lagt vår elsk på dette produktet. Shai har 6 blader som gjør barberingen effektiv i tillegg til at den inneholder Aloe Vera som fukter huden og det er neeeettopp det jeg elsker. Før jeg slet jeg med tørr hud og røde prikker etter barbering, men med Shai sitter jeg igjen med glatte og deilige legger.

Jeg har en liten konkurranse på lur til dere! Oooh, det liker vi. I samarbeid med Shai deler jeg ut et FitBit aktivitetsmåler (verdi 1000 kr) + 1 års gratis forbruk av refillblader fra Shai. Konkurransereglene er enkle:

  • Kommenter innlegget med navn + e-post
  • Lik innlegget via Facebook ved å trykke på "lik"-knappen nederst i innlegget
     


Lykke til! Jeg trekker vinneren førstkommende søndag, wiiiihu ♥

To my Swedish readers you can find Dorco Shai here, for my Danish ones here, and for my Deutsch ones here.

199 kommentarer

Ingrid Espeland

25.02.2015 KL. 20:36

sprella@live.no

Ellada Vasseng

25.02.2015 KL. 20:39

Elladavasseng@hotmail.com

!!

Madelen Skarsholt

25.02.2015 KL. 20:40

madelenskarsholt@gmail.com

Amalie

25.02.2015 KL. 20:41

amalie solheim

Amalie.solheim@gmail.com

helene

25.02.2015 KL. 20:43

helene alvestad

helenealvestad@hotmail.com

Renate

25.02.2015 KL. 20:43

Renate

renate.eun@hotmail.com

christina hopen

25.02.2015 KL. 20:43

Christinahopen@gmail.com

Ingrid

25.02.2015 KL. 20:45

Ingrid Hjellestad Iversen

ingridiversen00@outlook.com

Karoline

25.02.2015 KL. 20:46

Karoline Vågnes

karoline.k.v@live.no

Amanda Helberg

25.02.2015 KL. 20:47

Amanda Helberg - amanda.helberg@live.dk

Juliane

25.02.2015 KL. 20:47

Juliane Kjeseth Rath

julrath@live.no

Oda

25.02.2015 KL. 20:48

Oooooooh så kult!

Oda Kallevig Brevik

Oda.k.brevik@live.no

Marit Rygg Fredheim

25.02.2015 KL. 20:48

maritrf@icloud.com

Madelene Brokstad

25.02.2015 KL. 20:50

Madelene.brokstad@hotmail.com

Sara Sølling

25.02.2015 KL. 20:50

Sara Sølling

Sarasolling@outlook.com

elsker bloggen din , ikke slutt du er en insperasjon <3 ;)

Emma Visnes

25.02.2015 KL. 20:53

.

Elisabeth

25.02.2015 KL. 20:56

Elisabeth :) eli-kong@sfjbb.net

Liv Bakke

25.02.2015 KL. 20:59

elainemt3@hotmail.com :)

Milla Blegen

25.02.2015 KL. 21:01

millaeb@gmail.com

Emilie

25.02.2015 KL. 21:01

Emilie Johnsen

emilieoj@hotmail.no

Amalie

25.02.2015 KL. 21:02

a.skeide@hotmail.com

Trine

25.02.2015 KL. 21:02

Trine Blikø

Blikktrine@hotmail.com

Pia Christenesen

25.02.2015 KL. 21:04

Pia Christensen

pia2009@live.no :)

Camilla Haugsdal

25.02.2015 KL. 21:06

Camilla.haugsdal@gmail.com

Rachel Hestad

25.02.2015 KL. 21:07

Rachel ❤️

Rachel.hestad@gmail.com

Ida

25.02.2015 KL. 21:10

♥♥♥

25.02.2015 KL. 21:10

Ingunn Hugdal

ingunnleithe@hotmail.no 💚💚

Sara

25.02.2015 KL. 21:11

❤️❤️❤️

Kristine

25.02.2015 KL. 21:13

Kristine Elvstedt

Kristine.emaus@hotmail.com ❤️

Hanna Grimstad

25.02.2015 KL. 21:14

hanna-jonette@hotmail.com :-)

25.02.2015 KL. 21:14

Kan man delta flere ganger?

Tina Gustavsen

25.02.2015 KL. 21:15

tinagustavsen@gmail.com

Julie

25.02.2015 KL. 21:16

Julie Fossheim

julieefossheim@hotmail.com

Johanne Hustoft

25.02.2015 KL. 21:18

Johanne Hustoft

johannehustoft@hotmail.com

Silje T. B.

25.02.2015 KL. 21:21

Jeg har ikke Facebook, men håper det går greit at jeg blir med

Silje.t.b@outlook.com

Helena Hagevik Bakke

25.02.2015 KL. 21:24

www.helenabakke@hotmail.no

Victoria Starberg

25.02.2015 KL. 21:28

victoria.starberg@hotmail.no

maja saur

25.02.2015 KL. 21:30

majasaur@gmail.com

marit

25.02.2015 KL. 21:32

mari.herud@icloud.com

Ronja

25.02.2015 KL. 21:36

ekronja@gmail.com <3

julie gunneng

25.02.2015 KL. 21:39

juliegunneng@gmail.com :)

Tonje Pettersen

25.02.2015 KL. 21:42

Tonje Pettersen

tope_93@hotmail.com :)

julie

25.02.2015 KL. 21:43

Julie

julleoye@hotmail.com

Lea Hernes

25.02.2015 KL. 21:43

lea.gh@hotmail.com

Marita

25.02.2015 KL. 21:45

mita342@hotmail.com

Amalie Delebekk

25.02.2015 KL. 21:47

amaliedj196@gmail.com

Martine Nyløkken

25.02.2015 KL. 21:50

nylokken99@hotmail.com

Pernille Ravn Nilssen

25.02.2015 KL. 21:50

Pernille.ravn.nilssen@hotmail.com :)

Marianne Aklestad

25.02.2015 KL. 21:53

Marianne Aklestad

m_marianne_m@hotmail.com

lisa

25.02.2015 KL. 21:59

lisa.aaslestad@gmail.com

Helene Grini

25.02.2015 KL. 22:03

Helene Grini

Helene_grini@hotmail.com

Helene

25.02.2015 KL. 22:04

Helene Anglevik

Helene.anglevik@haugnett.no

Hanna Sæther Thevik

25.02.2015 KL. 22:05

ja takk<333333

Hanna Thevik

hannathevik@hotmail.com

Rebecca Bang

25.02.2015 KL. 22:13

Rebecca Bang

rebecca_bang@hotmail.com

Frida Ravna Rømo

25.02.2015 KL. 22:16

Frida Ravna Rømo

frida.ravna@hotmail.no :-)

25.02.2015 KL. 22:16

Wilma Hjelseth

wilma.hjelseth@hotmail.com

Lisbeth Bach

25.02.2015 KL. 22:31

Lisbeth Bach

lbsl@live.no

Tirill Marie

25.02.2015 KL. 22:31

Tirill Marie Hagen

00tirill@online.no

Tina

25.02.2015 KL. 22:35

Tina Johnsen

tinamejo@gmail.com

(har ikke Facebook, så får ikke likt, men...)

25.02.2015 KL. 22:38

Malin Staude

malinpstaude@hotmail.com

Ingrid Wollberg

25.02.2015 KL. 22:38

Ingrid Wollberg

ingridwollb@hotmail.com

Anna Bjørnstad

25.02.2015 KL. 22:46

Anna Bjørnstad

Annafb_99@hotmail.com

Arina

25.02.2015 KL. 22:47

Arina Håland

arinhaland@hotmail.com :))

Maria Aune

25.02.2015 KL. 22:51

mia_beanie@hotmail.com

Andrea Madeleine Vold

25.02.2015 KL. 23:05

andrea_madde99@hotmail.com

<3

Malin

25.02.2015 KL. 23:07

Malin Spord Flølo

ma.alin@hotmail.com

Tora Kristine

25.02.2015 KL. 23:11

torakristine@hotmail.com

Melissa

25.02.2015 KL. 23:15

Melissa Lid

Melissa.lid@hotmail.com

julie

25.02.2015 KL. 23:16

julie husa

juliehusa@hotmail.com

ida

25.02.2015 KL. 23:19

Ida Lyder

idalyder@hotmail.com :)

Constance Hertault

25.02.2015 KL. 23:34

My e-mail is Constance.hertault@hotmail.fr! Otherwise, I'm French, so I don't know if there is a problem because of the localization (btw I love when you translate in English on your blog Kristine😍) and I don't have Facebook..😏 I hope it's not a problem for the participation..😁 (I adore you, don't stop because of judgements or insults, you're a role model for me so please continue😍💗) and, I forgot, my name is Constance Hertault!

Ida

25.02.2015 KL. 23:38

Ida Marie espeseth

Ida-hest-spz@hotmail.com

Natalie

25.02.2015 KL. 23:45

Natalie syversen

Natalie.syversen@hotmail.com

Linnea

25.02.2015 KL. 23:47

Linnea Spånberg Nordli

linneasn@hotmail.com

Dorthea Olsen

25.02.2015 KL. 23:51

Dorthea Olsen

dorthea_meg@hotmail.com

25.02.2015 KL. 23:58

Hedda Nessmo Jørum

Heddanj@live.no

Charlotte Wilborn

26.02.2015 KL. 00:11

charlottewsorli@gmail.com

Margrethe Kolberg

26.02.2015 KL. 00:19

margrethe.kolberg98@gmail.com

26.02.2015 KL. 00:30

Nice shorts bilde UTEN ei svær hvit "underbukse" på under shortsen.......... FORTSETT MED DET;))

Isabel

26.02.2015 KL. 00:53

Isabel Elhirch

Isabelelhirch@hotmail.com

26.02.2015 KL. 00:58

Oda Finne

Oda.finne@hotmail.com

Kristina Gausdal

26.02.2015 KL. 01:24

Kristina Gausdal

kristina_sau@hotmail.com

Celina Øvergård Hansen

26.02.2015 KL. 03:12

Celina Øvergård Hansen

Celina.hansen@live.no

Har siklet på det aktivitetsarmbåndet i lange tider!

Anna Charlotte

26.02.2015 KL. 05:03

Anna Charlotte Engh

AnnaCharlotte@outlook.com :)

Julie Solem

26.02.2015 KL. 06:57

julie_gs97@hotmail.com

Kaia

26.02.2015 KL. 07:13

Kaia svensen

Kaia_s@live.no

Ragnhild

26.02.2015 KL. 07:40

Ragnhild Fæhn :)

Pangvald@hotmail.com

sanne

26.02.2015 KL. 08:24

wiiiii, har sykt lyst å vinne :D

Elin Trosten

26.02.2015 KL. 08:41

elintrosten@hotmail.com

johanne

26.02.2015 KL. 08:41

johannewillumsen@hotmail.com

Johanne de Haas

Silje

26.02.2015 KL. 08:48

Silje Rødahl og eposten er siljelille@hotmail.com :)

Elise

26.02.2015 KL. 08:55

Elise Ediassen

eliseediassen@gmail.com

Marie

26.02.2015 KL. 09:08

Marie Wean

marie.wean@gmail.com

Line Madeleine Glimsdal

26.02.2015 KL. 09:11

Line Madeleine Glimsdal

lineglimsdal@yahoo.com

Mia Louise

26.02.2015 KL. 09:17

Mia Louise Nistad

mia-nistad@hotmail.com

Camilla Sterner

26.02.2015 KL. 09:17

camillasterner97@gmail.com

Ylva Cerine Aasgaard

26.02.2015 KL. 09:21

åå, perfekt! trenger flere refillblader! krysser det som krysses kan <3

Ylva Cerine Aasgaard

26.02.2015 KL. 09:25

ylva.cerine@gmail.com

Julie Jansen

26.02.2015 KL. 09:47

julie_emmy_95@hotmail.com

Kamilla

26.02.2015 KL. 09:48

Kamilla

kamilla12mai@hotmail.com

lena

26.02.2015 KL. 09:55

Lena Grande

lenagrande1998@gmail.com

Maren Ø. Andersen

26.02.2015 KL. 10:03

Maren Øveraas Andersen

marenoa@hotmail.com

Mari Helene

26.02.2015 KL. 10:14

Mari Helene Agnalt

Mari_helene_96@hotmail.com

maylin

26.02.2015 KL. 10:31

maylin farasno

mafaranso@gmail.com

Henriette

26.02.2015 KL. 10:37

Henriette Bjelland

Henriettebjelland@hotmail.com

Anette

26.02.2015 KL. 10:41

Anette Kaldråstøyl

Anette.kald@hotmail.com :-D

Dette hadde vært gøy å vinne!

26.02.2015 KL. 10:42

Andrine Tistel

Tistelandrine@gmail.com

Thea

26.02.2015 KL. 10:43

:)

Victoria Vermelid

26.02.2015 KL. 10:50

victoria.haandball@hotmail.com

Stine Åsvestad

26.02.2015 KL. 10:52

Stine Hjelmhaug Åsvestad

stine.asvestad@gmail.com

Aurora

26.02.2015 KL. 11:00

Aurora Skinstad - auroraskinstad@gmail.com

Christine

26.02.2015 KL. 11:02

Christine Gjøen Bøe

celisechristine@msn.com :D

Ana

26.02.2015 KL. 11:04

annamitoraj20@gmail.com

Nikita <3

26.02.2015 KL. 11:18

Åhhh så herlig! Jeg er med :D

Alexandra

26.02.2015 KL. 11:21

Xoxo

Cecilia

26.02.2015 KL. 11:54

Omg! Cecilia Lindkvist / Cecli@hotmail.com ♥

Nora jonassen

26.02.2015 KL. 11:55

Nora Jonassen

norajonassen@hotmail.com

26.02.2015 KL. 12:05

Når du prøver Shai gratis(prøvepakke) må du betale porto? for det har ikke jeg muligheten til...

Yasemin T

26.02.2015 KL. 12:15

yasemin_topcu95@hotmail.com

Rebekka wærstad

26.02.2015 KL. 12:23

Rebekka wærstad

Rebekkawaa@live.no

Silje Damgård

26.02.2015 KL. 12:24

Hadde vært artig dette! :)

Maren

26.02.2015 KL. 12:55

Maren Hauger

maren_hauger@hotmail.com

julie sund

26.02.2015 KL. 12:58

julie_herland@hotmail.com

Stine Olsen

26.02.2015 KL. 13:12

Stine D. Olsen

stinedolsen97@hotmail.com

Vilde

26.02.2015 KL. 13:34

Vilde Rosendal

vilde_97.rosendal@live.no

Emilie Grannegård

26.02.2015 KL. 13:38

Emilie Grannegård Løvhaug :)

Emilie-g-l@hotmail.com

Matilde Svensson

26.02.2015 KL. 13:46

Shai er veldig bra burde prøves alt så! :) Jeg er ute med nytt innlegg om du er avhengi av noe burde du lese hohoo

Henriette signebøen

26.02.2015 KL. 14:03

ååå, så lyst på en sånn. Trener 12 ganger i uken, så er jo greit å ha en sånn da. Haha :D

Har også testet ut shai, og er sykt fornøyd egt!!

Henriette Solem Signebøen

henriette.solem@gmail.com

Sigrid Tveiten

26.02.2015 KL. 14:05

Sigrid Tveiten

sigrid.f.tveiten@gmail.com

Marie

26.02.2015 KL. 14:11

Marie Sandvold Larsen

marie_stif@hotmail.com

Marie

26.02.2015 KL. 14:30

Marie Presthus

maja5595@gmail.com

Katarina Paulsen

26.02.2015 KL. 14:33

Katarina Pakinee Paulsen

katarinapakinee@yahoo.com

Siri

26.02.2015 KL. 14:40

Siri Etterdal

siri-et2000@hotmail.com

26.02.2015 KL. 14:43

Fanny Tusvik

Fanny.tusvik@gmail.com

Victoria Strømseth

26.02.2015 KL. 14:50

victoria.stromseth@hotmail.com

26.02.2015 KL. 15:15

Mia Marie v Hordvik

Mimmi1996@hotmail.com

Marita Krangnes

26.02.2015 KL. 15:25

Jeg slenger meg med jeg! :)

camilla lindestad

26.02.2015 KL. 15:45

camilla.lindestad@gmail.com

Ann Kristin Høgsnes

26.02.2015 KL. 15:49

ann_kristin_h@hotmail.com :-)

Henriette

26.02.2015 KL. 16:06

Henriette Røiland

henriette.roiland@hotmail.com

26.02.2015 KL. 16:37

Emilie Solvang Oshaug

emilieoshaug@hotmail.com

:-)

Emilie

26.02.2015 KL. 16:37

Emilie Daae

Emiliedaae@hotmail.com

Ingalena Skår Ville

26.02.2015 KL. 16:46

:-) <3

Ingalena

26.02.2015 KL. 16:48

Ingalena Skår Ville

Ingalena.ville@hotmail.com

Eposten kom ikke haha ops:-)

Katrine❤

26.02.2015 KL. 16:55

Katrine Swat

Nadir15@live.com

Karianne

26.02.2015 KL. 16:55

Karianne Müller Nyberg

Kariannemn@outlook.com

Tina Amalie :-)

26.02.2015 KL. 17:19

Tina Amalie Schei Brovold

tinabrovold@gmail.com

Signe Solli

26.02.2015 KL. 17:34

signeroset@hotmail.com

Tuva

26.02.2015 KL. 17:39

tuvahellerud@gmail.com

Linda

26.02.2015 KL. 17:51

Linda Solheim

linda.solheim@hotmail.com

Johanne Stavrum

26.02.2015 KL. 17:52

Johanne Stavrum

jstavrum@live.no

Emma Josefine Junge

26.02.2015 KL. 17:54

Emma Josefine Junge

e.josefine_99@hotmail.com

Anna G. B.

26.02.2015 KL. 17:56

Anna G. B.

anna.bovbjerg@gmail.com

Amalie

26.02.2015 KL. 18:03

Amalie Nielsen, epost amalie_nielsen_96@hotmail.com

Helene Vaga

26.02.2015 KL. 18:07

helene-vaga@hotmail.com

Caroline

26.02.2015 KL. 18:14

Caroline Berg Pettersen

caroberg@live.no

Veronika

26.02.2015 KL. 18:18

Veronika Ryggetangen

verorygg@online.no

smiil

26.02.2015 KL. 19:00

Yes please!

karsol12@gmail.com

thea kassen

26.02.2015 KL. 20:14

thea kassen

theakassen98@hotmail.com

26.02.2015 KL. 20:35

Pia Blomqvist

Pia_fanny@hotmail.com

26.02.2015 KL. 21:16

Maja By Marhaug

majasnuppah@hotmail.no

Kathrine

26.02.2015 KL. 21:23

Kathrine Helgesen

Kathrinehelgesen@gmail.com

vilde

26.02.2015 KL. 22:31

vildevhe@gmail.com

<3333

Marita Frøyna

26.02.2015 KL. 23:43

Marita Frøyna

Mitaaa_99@hotmail.com

Nadine

26.02.2015 KL. 23:52

Nadine kvalstad

Nadde97@hotmail.com ❤️

Kaia Hanestad

27.02.2015 KL. 11:30

khanestad@hotmail.com

Ragnhild

27.02.2015 KL. 12:32

Ragnhild Serina Lauvaas

ragnhildlauvaas@gmail.com

Kristina Hanssen

27.02.2015 KL. 13:48

Krysser fingrene :)

kri-bec@online.no

Susann Kvam

27.02.2015 KL. 14:39

susann_aekv@hotmail.com

Hege Søiland Olsen

27.02.2015 KL. 15:18

Hege Søiland Olsen

heges_olsen@hotmail.no

CAMILLA GJELSVIK

27.02.2015 KL. 17:22

Camilla Gjelsvik Walderhaug

Camilla-gjelsvik@hotmail.com

Silje Olsen

27.02.2015 KL. 17:55

Silje Olsen

siljeoe@hotmail.com

Shangavi

27.02.2015 KL. 18:16

shangavi96@hotmail.com

Marita

27.02.2015 KL. 22:30

Marita Østhagen

Marita.osthagen@hotmail.com

27.02.2015 KL. 22:39

Kristmere@hotmail.com

28.02.2015 KL. 00:35

Julie Sundstrøm

julie.sundstrom@live.no

Anette Frestad

28.02.2015 KL. 03:02

Anette Frestad

Anette-_-Frestad@hotmail.com :)

Sanne Sæthre

28.02.2015 KL. 09:56

sanne.saetre@hotmail.com

28.02.2015 KL. 09:58

Celina Eriksen

C.eriksen01@gmail.com

Marie Dromnes

28.02.2015 KL. 13:19

marie.dromnes@lyse.net

Oda Innvær

28.02.2015 KL. 16:53

Oda Innvær - oda.innver@haugnett.no

Stine Elisabeth Barø

28.02.2015 KL. 17:00

stine.baro@gmail.com ♥

Silje Martine Solhaug

28.02.2015 KL. 17:08

siljemartine98@outlook.com

Tora Stein Johnsen

28.02.2015 KL. 17:39

tora.stein@hotmail.com

Lise Mauset

28.02.2015 KL. 17:58

lisemaus99@gmail.com

Vera Omestad

28.02.2015 KL. 19:08

Veraomestad@gmail.com

Camilla D

28.02.2015 KL. 22:17

Cddfacebook@hotmail.com

Johanne

01.03.2015 KL. 00:00

Ragne Johanne Fagerås

johannefageraas@hotmail.com

Lisa Pirttijärvi

01.03.2015 KL. 00:09

Lisa Pirttijärvi

lisa.pirttijarvi@gmail.com

Hanne Marie

01.03.2015 KL. 00:33

Hanne Marie Stavnes

hannemariestavnes@hotmail.com

synne berg

01.03.2015 KL. 00:38

Synne Berg

synne_berg@live.no

Malin Brakstad

01.03.2015 KL. 12:12

malinbrakstad@hotmail.com

Tonje lundby

01.03.2015 KL. 12:14

Tonje Lundby

tonjelundby@hotmail.no

Miriam-Leah Harnes

01.03.2015 KL. 13:23

miriamleah@hotmail.com

Amalie Losnegaard-ELgsås

01.03.2015 KL. 14:45

amelia-amalie@hotmail.com

Line Johansen

01.03.2015 KL. 20:23

linuz_40@hotmail.com :)

Andrea Olstad Solberg

01.03.2015 KL. 20:31

Andrea Olstad Solberg

andreasolberg@hotmail.com

Maja

01.03.2015 KL. 22:28

Maja Aaøyen

maja1999@hotmail.com

frida tangen

08.03.2015 KL. 19:12

fridatangen10@gmail.com <33

Skriv en ny kommentar

Navn:
E-post:
URL:
Din kommentar:
hits