Kontakt

kristine.ullebo@hotmail.com

Kristine Ullebø

Kristine Ullebø

Kristine
Ullebø

white bustier giveaway

I dag klarte jeg endelig å snu døgnet tilbake til normale vaner. Den eneste grunnen til at jeg kom meg opp av senga klokka 10 var fordi jeg skulle møte Pål i byen! Så vi hadde vår siste lunch sammen på en god stund - åååh, jeg gruer meg sånn til å si farvel på mandag. Men det var kjempekoselig å treffe bestisen min igjen! Vi catchet up med siste nytt (selv om vi prater i telefon hver dag da haha) mens jeg nøt en deilig focaccia med eggerøre på :-) Det er lørdagen sin, det.

Jeg begynte på dette innlegget før jeg dro, men i kjent stil fikk jeg dårlig tid, så da fortsetter vi nå. I dag vil jeg gi dere en belønning for all den koselige tilbakemeldingen jeg har fått i det siste. Dere er rett og slett så utrolig rå! Og ja, grunnen til at jeg var såpass naturlig i videoen i går var fordi jeg føler at jeg kjenner dere... Jeg mener, jeg har jo blogget i 6 år nå. Tenk at jeg bare har ET ÅR IGJEN på skolen og så skal jeg begynne å blogge for fullt. I går kveld hang jeg forresten med Håkon og Erlend i timesvis og vi satt bare og planla det kommende året... Jeg er så vanvittig gira! Har så mye spennende på gang nå, både når det gjelder blogging og modellyrket, at jeg ikke klarer å vente engang.

// I finally managed to get up early today. The reason for that was because I had planned to meet Pål in town today for a lunch! I had focaccia and we catched up with the latest news. So nice to see my bestie again! Lovely start on this Saturday.

I actually started with this post before I left, but as usual I ran out of time and then I had to go. Today I want to give something for you guys! As a thank you for all the nice feedback I have received lately. You are seriosuly amazing! The reason why I acted "normal" in the video yesterday was because I feel like I know you after all these years. It's like we're friends, right? It's been 6 years since I made this blog actually!! And that reminds me of how much I look forward to next year when I have finished school and I'm moving to Oslo (maybe NYC?!) to focus on my blog and maybe my modelling career. Life seems so bright right now!

(Norwegian contest)


Så ja, i dag kjører jeg i gang en giveaway! Jeg pratet med skjønne Natalie fra Kouture og hun hadde 10 stykk bustiers fra mitt favorittmerke Runwaydreamz som hun gjerne ville gi bort. Disse bustierene er bare så sykt kule! Stylet sammen med svart høytlivsbukse, svart kåpe og noen kule boots er du ready to go. Jeg har to ulike varianter i svart, og endelig er jeg blitt eier av den hvite også. Den er så fresh!

Hvordan vinne?

- Kommenter innlegget med navn og mailadresse som jeg kan kontakte deg på
- Lik Kouture på Facebok her og følg dem på insta (@fashionbykouture)





Jeg trekker vinneren om akkurat én uke, altså 8. august. Vinneren blir annonsert i et innlegg!

181 kommentarer

Camilla

01.08.2015 KL. 15:22

Følger dem! Camilla Bøe / insta, camiraz

cab_hage@hotmail.com

Helene Martinsen

01.08.2015 KL. 15:28

helene.martinsen@hotmail.com

CINDY Z.

01.08.2015 KL. 15:29

Følger :)

@cindyzhzh

zhuoblogg@hotmail.no

Susann

01.08.2015 KL. 15:30

Følger dem :D

susann_b_96@hotmail.com

Marie

01.08.2015 KL. 15:31

Marie Wean

marie.wean@gmail.com

Karoline Aadland

01.08.2015 KL. 15:31

karo.98@live.no

Mona

01.08.2015 KL. 15:32

monamarie@live.no

Følger de! monamarie96 på insta:)

Ragnhild

01.08.2015 KL. 15:36

Ragnhild Svensen Stokka

ragnhild.s.stokka@hotmail.com

ingridengevik

01.08.2015 KL. 15:36

Ingrid Engevik

Ingridengevik@live.no :-)

@vendelath på insta

01.08.2015 KL. 15:36

Vendela Kaastrup Thorbjørnsen

vendela.thorbjornsen@hotmail.com

Følgt og likt!!

(Elsker bloggen din forresten!)

Hedda

01.08.2015 KL. 15:41

Hedda Kalfoss

Hedda.kalfoss@icloud.com

Helene Alvestad

01.08.2015 KL. 15:41

Helene Alvestad

Helenealvestad@hotmail.com

Er med:-)

Pernille Stiansen

01.08.2015 KL. 15:52

Pernille Stiansen

Pernille.stiansen@hotmail.com ❤️❤️

June Hovde

01.08.2015 KL. 15:53

junehovde@yahoo.no

Eva Looschen

01.08.2015 KL. 15:58

Evalooschen@gmail.com

Eva Looschen :-)

nathalie

01.08.2015 KL. 16:00

Nathaliekaroline@hotmail.com

Nathalie hoaas

Rebekka

01.08.2015 KL. 16:01

Gjort alt!

Nina.fossmark75@gmail.com

Sofie tjemsland

01.08.2015 KL. 16:05

Sofie-t@live.no

Marthe

01.08.2015 KL. 16:09

Marthe Johnsen

Marthe.97@hotmail.no

Ranja

01.08.2015 KL. 16:11

Ranja Enoksen

Ranjae97@hotmail.com

Kine Vedaa

01.08.2015 KL. 16:11

kine.s.v@hotmail.com

Dorte Førde

01.08.2015 KL. 16:15

Dorte Førde

etrod98@hotmail.com

Susanna

01.08.2015 KL. 16:18

Jeg har likt facebooksiden og følger fashionbykouture på instagram. De overdelene var sykt kule!

Anette

01.08.2015 KL. 16:21

Anette Helland Bø

anettehellandboe@hotmail.com

Emma

01.08.2015 KL. 16:24

Gjort!:)

Emma Aagaard Olsen

olsemm@live.no

Maria Haugen

01.08.2015 KL. 16:27

Følger! :)

maria.haugen@hotmail.no

Marte

01.08.2015 KL. 16:32

åååh, har alltid ønsket meg en sånn! Den er sinnsykt fin!

Marte Solesnes Skjeggedal

Martesskjeggedal@hotmail.com

Amanda

01.08.2015 KL. 16:35

Likt dem på facebook og følger dem på insta! :)

Amanda asphaug Husum, adnam@outlook.com

Sandra indira

01.08.2015 KL. 16:36

Sandra indira dyrberg

s.dyrberg87@gmail.com 🍀

Mali

01.08.2015 KL. 16:45

Liker siden på FB, og følger på instagram :)

Mali Elisabeth Dahl (maliedahl på instagram)

malidahl@live.no

Anniken

01.08.2015 KL. 16:45

Anniken Midtgård

Annikenmid@hotmail.com

Maria

01.08.2015 KL. 16:45

Maria Vad

Mariavad3@hotmail.com :-D

Alva

01.08.2015 KL. 16:50

gjort!

alvaherdis@gmail.com

Tuva

01.08.2015 KL. 16:51

Tuva Skulstad

Tuva.sku@hotmail.com

Kristin Ånesen

01.08.2015 KL. 16:58

Følger begge steder!

Kristin Ånesen

sprangrytteren@gmail.com

bjerkreimsjenta

01.08.2015 KL. 16:59

Følger dei!

Lulu

01.08.2015 KL. 16:59

Lovise Asdal

lovise99@hotmail.com

Ingunn

01.08.2015 KL. 17:07

Ingunn Hugdal 💟

ingunnleithe@hotmail.no

Camilla

01.08.2015 KL. 17:08

Camilla Olsen Lindestad

camilla.lindestad@gmail.com

Alexandra

01.08.2015 KL. 17:09

Alexandra Flaa

alexandranyborg@hotmail.com

Kine Braathen

01.08.2015 KL. 17:10

Jeg er med :)

Kine Braathen

Kine98@live.no

Silje

01.08.2015 KL. 17:12

Jeg følger dem fra før av på instagram :)

Kjempefint antrekk ;)

Stine

01.08.2015 KL. 17:19

Stine Hammerset Torsheim

Stine_torsheim@hotmail.com

Marte Mikalsen

01.08.2015 KL. 17:35

Marte Mikalsen

Mmikalsen@hotmail.com

Andrea Mikic

01.08.2015 KL. 17:40

Andrea Mikic

andrea_ane@live.no

Sanne Sætre

01.08.2015 KL. 17:46

fulgt og likt!

Sanne Sætre, sanne.saetre@hotmail.com

Frida Andersson

01.08.2015 KL. 17:50

Frida Andersson

Fridaanderssonsty11@gmail.com

01.08.2015 KL. 17:52

Stina johansen

stinaelise@hotmail.com

Elise Anderssen

01.08.2015 KL. 17:52

Elise Anderssen

eliseand@hotmail.com

Ingrid

01.08.2015 KL. 17:54

Åå en sånn har jeg ønsket meg siden første gang jeg så det på bloggen din!

Ingrid Sandberg

Ingrid.sandberg@hotmail.com

Du var forresten veldig søt på håret på disse bildene :)

Veronica Pedersen

01.08.2015 KL. 18:04

Blir så glad av å lese bloggen din, du har så fin livsgnist!

Veronica Meringdal Pedersen

Veronica.m.pedersen@hotmail.no

Karoline

01.08.2015 KL. 18:08

Karoline B. Edvardsen

Karolinebedvardsen@gmail.com

Caroline Grange

01.08.2015 KL. 18:11

caroline.h.g@hotmail.com

Katharina

01.08.2015 KL. 18:16

Katharina Kaufmann, Katharina_isa@hotmail.com :)

Martine

01.08.2015 KL. 18:22

Martine Halvorsen

martine_fhalv@hotmail.com

Nora

01.08.2015 KL. 18:22

Nora Ellingsberg - noraellingsberg@hotmail.com

Emmi

01.08.2015 KL. 18:24

Emelie J. Sollie - emelie_johanne@hotmail.com

Maja

01.08.2015 KL. 18:26

jeg er med:) herlig konkurranse!

01.08.2015 KL. 18:31

Marte Pedersen, martep_96@hotmail.com

Veronika

01.08.2015 KL. 18:31

Veronika Ryggetangen

verorygg@online.no

<3

Julie

01.08.2015 KL. 18:33

Julie Kjeldset :-)

juliestjerna@hotmail.com

Chris

01.08.2015 KL. 18:35

Christina Berg

chrissikrass@hotmail.com

Vilde Lindefjeld

01.08.2015 KL. 18:42

Følger :)

vilin@live.no

Kristina

01.08.2015 KL. 18:47

Fulgt :)

kri-bec@online.no

Nathali

01.08.2015 KL. 18:57

Nathali Fihl

Lillifihl@gmail.com

Helene Våga

01.08.2015 KL. 18:58

Hei! helene-vaga@hotmail.com

Har likt siden, men har dessverre ikke instagram... håper dette går fint!:)

ida

01.08.2015 KL. 19:07

Følger :-)

Ida Birkeland

idaabirkeland@hotmail.com

Thea

01.08.2015 KL. 19:16

Thea Moksnes

thea.98@live.no

Anja Karoline

01.08.2015 KL. 19:22

åå perfekt!

Anja Bratland

anjakarolineblogg@hotmail.com

Veronika

01.08.2015 KL. 19:38

Veronika Minde

veronika.minde@live.no

Emma

01.08.2015 KL. 19:39

Emma Antonie Andersson

emtonie@hotmail.com

Ida Kristoffersen

01.08.2015 KL. 19:51

Åååå, har SÅ lyst på en sånn 😍

Begynner også i 3. nå, så den gleden deler vi!

Ida Kristoffersen (Ida_kr på insta)

idakristoffersen@hotmail.com

Helene Hatlem Steen

01.08.2015 KL. 19:55

Følger!

Helene Hatlem Steen

harepuusblogg@hotmail.com

:-D

Ida Rygnestad

01.08.2015 KL. 20:04

Hei Kristine! Wooow, så utrolig fin giveaway da :) Bustiers er jo så fint! Ha en fin lørdagskveld.

Mvh. Ida Rygnestad (imr2468@hotmail.com)

carina marthinsen

01.08.2015 KL. 20:46

følger.

Carina Kværnmo Marthinsen

carinakmlsk@gmail.com

01.08.2015 KL. 21:04

Marthe Bakke

marthemb@hotmail.com

Vilde Israelsen

01.08.2015 KL. 21:27

Vilde Israelsen

vilde_garda@hotmail.com

Vilde Israelsen

01.08.2015 KL. 21:29

Vilde Israelsen

vilde_garda@hotmail.com

Eva Kristine

01.08.2015 KL. 21:43

Eva Emblem

evakristine_93@live.com

Nora

01.08.2015 KL. 21:50

Nora Moen Vadet

nvadet@gmail.com

stine

01.08.2015 KL. 21:50

Stine Hedemark

stinhede@hotmail.com

Victoria Pettersen

01.08.2015 KL. 21:54

Følger på Facebook og Instagram!

Victoria Elen Pettersen, Victoriapk9898@gmail.com :-D

Nora

01.08.2015 KL. 21:55

Nora Moen Vadet

nvadet@gmail.com

Nora

01.08.2015 KL. 21:57

Nora Moen Vadet

nvadet@gmail.com

Nora

01.08.2015 KL. 21:58

Nora Moen Vadet

nvadet@gmail.com

Linne

01.08.2015 KL. 21:59

Linnea Spånberg Nordli

linneasn@hotmail.com

Vivel S

01.08.2015 KL. 22:01

Ååå så gøy! <3

Vivel.skarvatun@broadpark.no

Anna

01.08.2015 KL. 22:12

Anna Bovbjerg, Anna.bovbjerg@gmail.com

01.08.2015 KL. 22:12

Miriam westlie

Miriamwestlie@hotmail.com

Anna

01.08.2015 KL. 22:13

Anna Bovbjerg, Anna.bovbjerg@gmail.com

Ingeborg

01.08.2015 KL. 22:20

Ingeborg Asbjørnsen

Ingi_1998@hotmail.com

Madeleine Nordahl

01.08.2015 KL. 22:33

Åå, den var fin! krysser fingrene :-D

Madeleine Nordahl, madeleinenordahl@live.no

Fryd

01.08.2015 KL. 22:39

Fryd Løkås, bluey@live.no

Marlin L Frøiland

01.08.2015 KL. 23:13

Likt facebook siden og fulgt dem på instagram!

Marlinlf99@outlook.com

Marlin Larsen Frøiland :)

Emma

01.08.2015 KL. 23:20

Emma Haugen

emma_a_haugen@hotmail.com

Emma

01.08.2015 KL. 23:22

Emma haugen

emma_a_haugen@hotmail.com

Natasha van der Linden

02.08.2015 KL. 00:13

Natasha.linden@hotmail.com

Vanessa

02.08.2015 KL. 00:58

Vanessa Maria Slipukha

Vanessa_maria.s@hotmail.no

Charlotte Toft

02.08.2015 KL. 01:03

Charlotte Storesund Toft

Chast.blogg@gmail.com

Amalie Waagen Jørpeland

02.08.2015 KL. 06:39

amalie_jorpeland@hotmail.com

Amalie Waagen Jørpeland

Silje

02.08.2015 KL. 09:24

Silje Johansen

Silje@skoveng.net

Miriam Skintveit

02.08.2015 KL. 10:18

Miriamskintveit@hotmail.com

Lena

02.08.2015 KL. 10:40

Lena Marie Skoglund Fossmo

Lenaqueeen@hotmail.com

Anna birch

02.08.2015 KL. 11:01

annabirchskoubo@hotmail.com

Anna Birch Jakobsen

Sigrun P. Eriksen

02.08.2015 KL. 11:10

Sigrun P. Eriksen - sigrunpe@msn.com @zigzigp på instagram! wiie den var fiin

Sigrun P. Eriksen

02.08.2015 KL. 11:11

Sigrun P. Eriksen - sigrunpe@msn.com @zigzigp på instagram! wiie den var fiin

Julie

02.08.2015 KL. 12:44

Julie Jansen

julie_emmy_95@hotmail.com

Kaja

02.08.2015 KL. 12:55

kajajossing@live.no Kaja Jøssing Aune

Annelin

02.08.2015 KL. 13:09

Annelin Rasmussen

annelin.97@hotmail.com

Alida

02.08.2015 KL. 13:17

Alida Vik

alida.vik@me.com

Silje mariell

02.08.2015 KL. 13:29

Silje mariell siljemariell@hotmail.no

Lisa

02.08.2015 KL. 13:45

Lisa Madsen

lisa_marie91@hotmail.com

Maria Eriksen

02.08.2015 KL. 14:06

Følger og likt! :)

Mari_ae97@hotmail.com

Madlen

02.08.2015 KL. 14:13

Madlen Hermann

madlen.hermann@hlw-dl.at

xx

Rebekka Røsvik Amdam

02.08.2015 KL. 14:26

Følger og likt !

Navn: Rebekka Røsvik Amdam

E-post : rebekka1997@live.no

Insta: rebekkablogg

Hadde satt sykt pris på å vinne dette! Har ønsket meg en sann en sykt lenge <3

Vil benytte anledningen til å si at du er mitt forbilde! Du er rett og slett bare helt fantastisk, ut ifra det jeg vet om deg her på bloggen. Stå på Kristine <3

Sara

02.08.2015 KL. 14:27

Sara M Vollan

saravollan@hotmail.com

såååå fine😍

Frida Fonnes Skre

02.08.2015 KL. 14:27

frida-fs@hotmail.com

silje, en fast leser

02.08.2015 KL. 14:48

Silje Elise

siljeelise1999@hotmail.no

Madiha

02.08.2015 KL. 14:50

Madiha

Madihatafti@hotmail.com <3

Charlotte

02.08.2015 KL. 14:52

Charlotte Evensen Jensen

jensencharlotteevensen@gmail.com

02.08.2015 KL. 15:18

Janne Ø Brun

jannebrun@ymail.com 👍

Ingvild Øverbø

02.08.2015 KL. 15:30

Ingvild2006@Gmail.com

Lene

02.08.2015 KL. 15:58

Navn: Lene Gudvangen

Mail: lene.gudvangen@gmail.com

Louise

02.08.2015 KL. 16:03

Louise Bäck

louiseback@outlook.com

Petra

02.08.2015 KL. 16:19

Petra Maczaly

petra_maczaly@yahoo.com :)

02.08.2015 KL. 16:42

Nora Vannebo nora.vannebo@hotmail.com <3

Kalyani

02.08.2015 KL. 17:59

Følger dem (kally99) og likt siden på Facebook :)

Eposten: kalyani.isabel@icloud.com

Sunniva

02.08.2015 KL. 18:15

Sunniva Larsen

sunnivalarsen97@gmail.com

Nelly Nya

02.08.2015 KL. 18:22

Nelly Nya

nont@hotmail.no

Katta

02.08.2015 KL. 18:41

siklet etter en slik en god stund!

Katarina hestholm - katta_hestholm@hotmail.com

Victoria

02.08.2015 KL. 19:56

Victoria Silva

vsilvaevje@gmail.com

Caroline Lund

02.08.2015 KL. 19:59

Caroline Lund

caeklu@hotmail.com

02.08.2015 KL. 20:09

Thea Mauseth

Thea.mauseth@hotmail.no

Tonje

02.08.2015 KL. 21:01

:)

Tonje Lystad Berg

tonjelyb@hotmail.com

Julie

02.08.2015 KL. 21:29

Jeg er med,liker både på Facebook og instagram :)

Lise Duun

02.08.2015 KL. 22:03

Lise Duun

liseduun@hotmail.com

Embla

02.08.2015 KL. 23:41

Embla Synnevåg

embla.marie@hotmail.com

byAnne

02.08.2015 KL. 23:58

Jeg er med :)

Vilde Slemmen

03.08.2015 KL. 00:42

Vilde Slemmen

vilde_marie.slemmen@hotmail.com

Sara

03.08.2015 KL. 00:52

Sara Frammarsvik

saraframmarsvik@hotmail.com

Amalie strand

03.08.2015 KL. 01:03

Likt og fulgt!

amaliets95@live.no

Helena Dale

03.08.2015 KL. 02:25

Åå di bustiersene er noe av det finestee

Helenadale@hotmail.com

Sarah

03.08.2015 KL. 10:23

Gjort!

Sarah Hammer Aas Hansen

sarah_hammer@hotmail.com

Rebecca Bang

03.08.2015 KL. 11:15

Likt og fulgt! :-)

Rebecca Margareta Bang

rebecca_bang@hotmail.com

Yasemin

03.08.2015 KL. 11:23

YASEMİN BAHAR

mynameisyaseminn@hotmail.com

Nadia

03.08.2015 KL. 11:38

Nadia Andresen Stabben

nadiandresen@hotmail.com

Lena

03.08.2015 KL. 12:24

gjort! :)

Lena Samuelsen

lenasam@live.no

Anna

03.08.2015 KL. 12:56

I'm following them and like it as well :)

AnnieKubatova@gmail.com

Sending greetings from Prague :)

Line

03.08.2015 KL. 14:34

gjort! :)

line.hatlenes@gmail.com

Emilie

03.08.2015 KL. 16:57

Gjort

Emilie Sørensen

Emiliesor@hotmail.no

Emma Opdahl

03.08.2015 KL. 16:59

Liked and followed!!😍

Emma Opdahl

emma.h.o@hotmail.com

Ingrid

03.08.2015 KL. 18:40

Instagram: ingridabrahamsson

Facebook: Ingrid Abrahamsson

Namn: Ingrid Abrahamsson

Mail: ingrid.98@live.se

Love you and your blog<3

Eira Helene

03.08.2015 KL. 20:08

Eira Helene Hesby

eirahelenehesby@hotmail.com

Kristine

03.08.2015 KL. 20:13

Har delt og fulgt!!

kristinegilstad@gmail.com

Emilie

03.08.2015 KL. 20:52

Følger! <3

emiliesimonsen@outlook.com

03.08.2015 KL. 22:37

Victoria, victoria.skjerveslette@gmail.com

Nina

03.08.2015 KL. 23:44

nitv99@gmail.com

<3

Lena Ludvigsen

04.08.2015 KL. 07:05

Gjort og gjort, fingers crossed :- D

Line Leknesund

04.08.2015 KL. 10:07

Gjort! :-)

lineleknesund.blogg@hotmail.com

Lill Falch

04.08.2015 KL. 11:38

Ååå, bestilte den for lenge siden, men fikk beskjed om at de var utsolgt! Har fortsatt utrolig lyst på, så hadde passet kjempe bra å vinne en! :D

lill_marit@hotmail.com

Benedicte Solberg Sværen

04.08.2015 KL. 12:49

benni.98@hotmail.com :-)

Sandra G O

04.08.2015 KL. 16:01

Gjort:-) Sandra Guttormsen Olsen. sandra-olsen97@hotmail.com

Claudia

04.08.2015 KL. 17:14

Gjort!

Claudia Henriksen

Odincha@hotmail.com

Har følgt bloggen din i mange år og ser virkelig opp til deg, ser at du jobber hardt for det du vil oppnå og ser at du for det til! Gratulerer :)

Elise Stensby

04.08.2015 KL. 22:35

Elise Stensby

elise.stensby@live.no

04.08.2015 KL. 22:54

Anna Syrstad

annasyrstad@hotmail.no

Emilie vik

05.08.2015 KL. 02:10

Åå krysser fingrene! <3 emiliearnesenvik@gmail.com

Mona B

05.08.2015 KL. 16:05

Gjort :-)

05.08.2015 KL. 19:21

Abysinia Kasu, abysiniak@hotmail.com :)

Maren Emilie

06.08.2015 KL. 15:43

Maren Emilie :-)

marenemilie@outlook.com

dominika

06.08.2015 KL. 15:47

dominikamiklosova@gmail.com

Camilla Haugsdal

06.08.2015 KL. 16:05

Camilla Haugsdal

Camilla.haugsdal@gmail.com

06.08.2015 KL. 17:55

hvem er det som vil gå med noe så harry frivillig.. herregud

Ragnhild Berge

06.08.2015 KL. 20:33

Ragnhild Sigurdsottir Berge<3

Kalyani

07.08.2015 KL. 00:50

åå, så fin! Har likt siden og følger dem på instagram :)

Kalyani Magnussen

Hanna Thevik

07.08.2015 KL. 03:07

Hanna Thevik

hannathevik@hotmail.com

Torunn

07.08.2015 KL. 11:40

følger :-)

Torunn Bakka

torunnbakka@gmail.com

Jana

07.08.2015 KL. 16:46

Jana Taljaard

janatalj@gmail.com

Kira Amalie

08.08.2015 KL. 15:22

Kira Amalie Nyberg

kiranyberg@gmail.com

Malin Sæteråsen Guttersrud

08.08.2015 KL. 21:35

Hei:)! Jeg elsker bloggen din, du inspirerer meg såå mye!

Jeg har både likt på Facebook og følger på IG(har alltid ønsket meg noe fra Runwaydreamz men får ikke lov og bestille derifra,pga mamma liker ikke å bestille fra utlandet://

Masgutt@gmail.com

Linn Mangen Hjellnes

08.08.2015 KL. 22:44

Fulgt dem en lang stund allerede! Absolutt et av merkene som virkelig skiller seg ut. Synd det er såpass dyrt.

Mitt navn er Linn Mangen Hjellnes, og e-post adresse: linnelskerchanel@hotmail.com

Klara

14.08.2015 KL. 21:54

Åh de som är så fina!

Skriv en ny kommentar

Navn:
E-post:
URL:
Din kommentar:
hits