hits

white bustier giveaway

I dag klarte jeg endelig å snu døgnet tilbake til normale vaner. Den eneste grunnen til at jeg kom meg opp av senga klokka 10 var fordi jeg skulle møte Pål i byen! Så vi hadde vår siste lunch sammen på en god stund - åååh, jeg gruer meg sånn til å si farvel på mandag. Men det var kjempekoselig å treffe bestisen min igjen! Vi catchet up med siste nytt (selv om vi prater i telefon hver dag da haha) mens jeg nøt en deilig focaccia med eggerøre på :-) Det er lørdagen sin, det.

Jeg begynte på dette innlegget før jeg dro, men i kjent stil fikk jeg dårlig tid, så da fortsetter vi nå. I dag vil jeg gi dere en belønning for all den koselige tilbakemeldingen jeg har fått i det siste. Dere er rett og slett så utrolig rå! Og ja, grunnen til at jeg var såpass naturlig i videoen i går var fordi jeg føler at jeg kjenner dere... Jeg mener, jeg har jo blogget i 6 år nå. Tenk at jeg bare har ET ÅR IGJEN på skolen og så skal jeg begynne å blogge for fullt. I går kveld hang jeg forresten med Håkon og Erlend i timesvis og vi satt bare og planla det kommende året... Jeg er så vanvittig gira! Har så mye spennende på gang nå, både når det gjelder blogging og modellyrket, at jeg ikke klarer å vente engang.

// I finally managed to get up early today. The reason for that was because I had planned to meet Pål in town today for a lunch! I had focaccia and we catched up with the latest news. So nice to see my bestie again! Lovely start on this Saturday.

I actually started with this post before I left, but as usual I ran out of time and then I had to go. Today I want to give something for you guys! As a thank you for all the nice feedback I have received lately. You are seriosuly amazing! The reason why I acted "normal" in the video yesterday was because I feel like I know you after all these years. It's like we're friends, right? It's been 6 years since I made this blog actually!! And that reminds me of how much I look forward to next year when I have finished school and I'm moving to Oslo (maybe NYC?!) to focus on my blog and maybe my modelling career. Life seems so bright right now!

(Norwegian contest)


Så ja, i dag kjører jeg i gang en giveaway! Jeg pratet med skjønne Natalie fra Kouture og hun hadde 10 stykk bustiers fra mitt favorittmerke Runwaydreamz som hun gjerne ville gi bort. Disse bustierene er bare så sykt kule! Stylet sammen med svart høytlivsbukse, svart kåpe og noen kule boots er du ready to go. Jeg har to ulike varianter i svart, og endelig er jeg blitt eier av den hvite også. Den er så fresh!

Hvordan vinne?

- Kommenter innlegget med navn og mailadresse som jeg kan kontakte deg på
- Lik Kouture på Facebok her og følg dem på insta (@fashionbykouture)





Jeg trekker vinneren om akkurat én uke, altså 8. august. Vinneren blir annonsert i et innlegg!

181 kommentarer

Camilla

Følger dem! Camilla Bøe / insta, camiraz

cab_hage@hotmail.com

Helene Martinsen

helene.martinsen@hotmail.com

CINDY Z.

Følger :)

@cindyzhzh

zhuoblogg@hotmail.no

Susann

Følger dem :D

susann_b_96@hotmail.com

Marie

Marie Wean

marie.wean@gmail.com

Karoline Aadland

karo.98@live.no

Mona

monamarie@live.no

Følger de! monamarie96 på insta:)

Ragnhild

Ragnhild Svensen Stokka

ragnhild.s.stokka@hotmail.com

ingridengevik

Ingrid Engevik

Ingridengevik@live.no :-)

@vendelath på insta

Vendela Kaastrup Thorbjørnsen

vendela.thorbjornsen@hotmail.com

Følgt og likt!!

(Elsker bloggen din forresten!)

Hedda

Hedda Kalfoss

Hedda.kalfoss@icloud.com

Helene Alvestad

Helene Alvestad

Helenealvestad@hotmail.com

Er med:-)

Pernille Stiansen

Pernille Stiansen

Pernille.stiansen@hotmail.com ❤️❤️

June Hovde

junehovde@yahoo.no

Eva Looschen

Evalooschen@gmail.com

Eva Looschen :-)

nathalie

Nathaliekaroline@hotmail.com

Nathalie hoaas

Rebekka

Gjort alt!

Nina.fossmark75@gmail.com

Sofie tjemsland

Sofie-t@live.no

Marthe

Marthe Johnsen

Marthe.97@hotmail.no

Ranja

Ranja Enoksen

Ranjae97@hotmail.com

Kine Vedaa

kine.s.v@hotmail.com

Dorte Førde

Dorte Førde

etrod98@hotmail.com

Susanna

Jeg har likt facebooksiden og følger fashionbykouture på instagram. De overdelene var sykt kule!

Anette

Anette Helland Bø

anettehellandboe@hotmail.com

Emma

Gjort!:)

Emma Aagaard Olsen

olsemm@live.no

Maria Haugen

Følger! :)

maria.haugen@hotmail.no

Marte

åååh, har alltid ønsket meg en sånn! Den er sinnsykt fin!

Marte Solesnes Skjeggedal

Martesskjeggedal@hotmail.com

Amanda

Likt dem på facebook og følger dem på insta! :)

Amanda asphaug Husum, adnam@outlook.com

Sandra indira

Sandra indira dyrberg

s.dyrberg87@gmail.com 🍀

Mali

Liker siden på FB, og følger på instagram :)

Mali Elisabeth Dahl (maliedahl på instagram)

malidahl@live.no

Anniken

Anniken Midtgård

Annikenmid@hotmail.com

Maria

Maria Vad

Mariavad3@hotmail.com :-D

Alva

gjort!

alvaherdis@gmail.com

Tuva

Tuva Skulstad

Tuva.sku@hotmail.com

Kristin Ånesen

Følger begge steder!

Kristin Ånesen

sprangrytteren@gmail.com

bjerkreimsjenta

Følger dei!

Lulu

Lovise Asdal

lovise99@hotmail.com

Ingunn

Ingunn Hugdal 💟

ingunnleithe@hotmail.no

Camilla

Camilla Olsen Lindestad

camilla.lindestad@gmail.com

Alexandra

Alexandra Flaa

alexandranyborg@hotmail.com

Kine Braathen

Jeg er med :)

Kine Braathen

Kine98@live.no

Silje

Jeg følger dem fra før av på instagram :)

Kjempefint antrekk ;)

Stine

Stine Hammerset Torsheim

Stine_torsheim@hotmail.com

Marte Mikalsen

Marte Mikalsen

Mmikalsen@hotmail.com

Andrea Mikic

Andrea Mikic

andrea_ane@live.no

Sanne Sætre

fulgt og likt!

Sanne Sætre, sanne.saetre@hotmail.com

Frida Andersson

Frida Andersson

Fridaanderssonsty11@gmail.com

Stina johansen

stinaelise@hotmail.com

Elise Anderssen

Elise Anderssen

eliseand@hotmail.com

Ingrid

Åå en sånn har jeg ønsket meg siden første gang jeg så det på bloggen din!

Ingrid Sandberg

Ingrid.sandberg@hotmail.com

Du var forresten veldig søt på håret på disse bildene :)

Veronica Pedersen

Blir så glad av å lese bloggen din, du har så fin livsgnist!

Veronica Meringdal Pedersen

Veronica.m.pedersen@hotmail.no

Karoline

Karoline B. Edvardsen

Karolinebedvardsen@gmail.com

Caroline Grange

caroline.h.g@hotmail.com

Katharina

Katharina Kaufmann, Katharina_isa@hotmail.com :)

Martine

Martine Halvorsen

martine_fhalv@hotmail.com

Nora

Nora Ellingsberg - noraellingsberg@hotmail.com

Emmi

Emelie J. Sollie - emelie_johanne@hotmail.com

Maja

jeg er med:) herlig konkurranse!

Marte Pedersen, martep_96@hotmail.com

Veronika

Veronika Ryggetangen

verorygg@online.no

<3

Julie

Julie Kjeldset :-)

juliestjerna@hotmail.com

Chris

Christina Berg

chrissikrass@hotmail.com

Vilde Lindefjeld

Følger :)

vilin@live.no

Kristina

Fulgt :)

kri-bec@online.no

Nathali

Nathali Fihl

Lillifihl@gmail.com

Helene Våga

Hei! helene-vaga@hotmail.com

Har likt siden, men har dessverre ikke instagram... håper dette går fint!:)

ida

Følger :-)

Ida Birkeland

idaabirkeland@hotmail.com

Thea

Thea Moksnes

thea.98@live.no

Anja Karoline

åå perfekt!

Anja Bratland

anjakarolineblogg@hotmail.com

Veronika

Veronika Minde

veronika.minde@live.no

Emma

Emma Antonie Andersson

emtonie@hotmail.com

Ida Kristoffersen

Åååå, har SÅ lyst på en sånn 😍

Begynner også i 3. nå, så den gleden deler vi!

Ida Kristoffersen (Ida_kr på insta)

idakristoffersen@hotmail.com

Helene Hatlem Steen

Følger!

Helene Hatlem Steen

harepuusblogg@hotmail.com

:-D

Ida Rygnestad

Hei Kristine! Wooow, så utrolig fin giveaway da :) Bustiers er jo så fint! Ha en fin lørdagskveld.

Mvh. Ida Rygnestad (imr2468@hotmail.com)

carina marthinsen

følger.

Carina Kværnmo Marthinsen

carinakmlsk@gmail.com

Marthe Bakke

marthemb@hotmail.com

Vilde Israelsen

Vilde Israelsen

vilde_garda@hotmail.com

Vilde Israelsen

Vilde Israelsen

vilde_garda@hotmail.com

Eva Kristine

Eva Emblem

evakristine_93@live.com

Nora

Nora Moen Vadet

nvadet@gmail.com

stine

Stine Hedemark

stinhede@hotmail.com

Victoria Pettersen

Følger på Facebook og Instagram!

Victoria Elen Pettersen, Victoriapk9898@gmail.com :-D

Nora

Nora Moen Vadet

nvadet@gmail.com

Nora

Nora Moen Vadet

nvadet@gmail.com

Nora

Nora Moen Vadet

nvadet@gmail.com

Linne

Linnea Spånberg Nordli

linneasn@hotmail.com

Vivel S

Ååå så gøy! <3

Vivel.skarvatun@broadpark.no

Anna

Anna Bovbjerg, Anna.bovbjerg@gmail.com

Miriam westlie

Miriamwestlie@hotmail.com

Anna

Anna Bovbjerg, Anna.bovbjerg@gmail.com

Ingeborg

Ingeborg Asbjørnsen

Ingi_1998@hotmail.com

Madeleine Nordahl

Åå, den var fin! krysser fingrene :-D

Madeleine Nordahl, madeleinenordahl@live.no

Fryd

Fryd Løkås, bluey@live.no

Marlin L Frøiland

Likt facebook siden og fulgt dem på instagram!

Marlinlf99@outlook.com

Marlin Larsen Frøiland :)

Emma

Emma Haugen

emma_a_haugen@hotmail.com

Emma

Emma haugen

emma_a_haugen@hotmail.com

Natasha van der Linden

Natasha.linden@hotmail.com

Vanessa

Vanessa Maria Slipukha

Vanessa_maria.s@hotmail.no

Charlotte Toft

Charlotte Storesund Toft

Chast.blogg@gmail.com

Amalie Waagen Jørpeland

amalie_jorpeland@hotmail.com

Amalie Waagen Jørpeland

Silje

Silje Johansen

Silje@skoveng.net

Miriam Skintveit

Miriamskintveit@hotmail.com

Lena

Lena Marie Skoglund Fossmo

Lenaqueeen@hotmail.com

Anna birch

annabirchskoubo@hotmail.com

Anna Birch Jakobsen

Sigrun P. Eriksen

Sigrun P. Eriksen - sigrunpe@msn.com @zigzigp på instagram! wiie den var fiin

Sigrun P. Eriksen

Sigrun P. Eriksen - sigrunpe@msn.com @zigzigp på instagram! wiie den var fiin

Julie

Julie Jansen

julie_emmy_95@hotmail.com

Kaja

kajajossing@live.no Kaja Jøssing Aune

Annelin

Annelin Rasmussen

annelin.97@hotmail.com

Alida

Alida Vik

alida.vik@me.com

Silje mariell

Silje mariell siljemariell@hotmail.no

Lisa

Lisa Madsen

lisa_marie91@hotmail.com

Maria Eriksen

Følger og likt! :)

Mari_ae97@hotmail.com

Madlen

Madlen Hermann

madlen.hermann@hlw-dl.at

xx

Rebekka Røsvik Amdam

Følger og likt !

Navn: Rebekka Røsvik Amdam

E-post : rebekka1997@live.no

Insta: rebekkablogg

Hadde satt sykt pris på å vinne dette! Har ønsket meg en sann en sykt lenge <3

Vil benytte anledningen til å si at du er mitt forbilde! Du er rett og slett bare helt fantastisk, ut ifra det jeg vet om deg her på bloggen. Stå på Kristine <3

Sara

Sara M Vollan

saravollan@hotmail.com

såååå fine😍

Frida Fonnes Skre

frida-fs@hotmail.com

silje, en fast leser

Silje Elise

siljeelise1999@hotmail.no

Madiha

Madiha

Madihatafti@hotmail.com <3

Charlotte

Charlotte Evensen Jensen

jensencharlotteevensen@gmail.com

Janne Ø Brun

jannebrun@ymail.com 👍

Ingvild Øverbø

Ingvild2006@Gmail.com

Lene

Navn: Lene Gudvangen

Mail: lene.gudvangen@gmail.com

Louise

Louise Bäck

louiseback@outlook.com

Petra

Petra Maczaly

petra_maczaly@yahoo.com :)

Nora Vannebo nora.vannebo@hotmail.com <3

Kalyani

Følger dem (kally99) og likt siden på Facebook :)

Eposten: kalyani.isabel@icloud.com

Sunniva

Sunniva Larsen

sunnivalarsen97@gmail.com

Nelly Nya

Nelly Nya

nont@hotmail.no

Katta

siklet etter en slik en god stund!

Katarina hestholm - katta_hestholm@hotmail.com

Victoria

Victoria Silva

vsilvaevje@gmail.com

Caroline Lund

Caroline Lund

caeklu@hotmail.com

Thea Mauseth

Thea.mauseth@hotmail.no

Tonje

:)

Tonje Lystad Berg

tonjelyb@hotmail.com

Julie

Jeg er med,liker både på Facebook og instagram :)

Lise Duun

Lise Duun

liseduun@hotmail.com

Embla

Embla Synnevåg

embla.marie@hotmail.com

byAnne

Jeg er med :)

Vilde Slemmen

Vilde Slemmen

vilde_marie.slemmen@hotmail.com

Sara

Sara Frammarsvik

saraframmarsvik@hotmail.com

Amalie strand

Likt og fulgt!

amaliets95@live.no

Helena Dale

Åå di bustiersene er noe av det finestee

Helenadale@hotmail.com

Sarah

Gjort!

Sarah Hammer Aas Hansen

sarah_hammer@hotmail.com

Rebecca Bang

Likt og fulgt! :-)

Rebecca Margareta Bang

rebecca_bang@hotmail.com

Yasemin

YASEMİN BAHAR

mynameisyaseminn@hotmail.com

Nadia

Nadia Andresen Stabben

nadiandresen@hotmail.com

Lena

gjort! :)

Lena Samuelsen

lenasam@live.no

Anna

I'm following them and like it as well :)

AnnieKubatova@gmail.com

Sending greetings from Prague :)

Line

gjort! :)

line.hatlenes@gmail.com

Emilie

Gjort

Emilie Sørensen

Emiliesor@hotmail.no

Emma Opdahl

Liked and followed!!😍

Emma Opdahl

emma.h.o@hotmail.com

Ingrid

Instagram: ingridabrahamsson

Facebook: Ingrid Abrahamsson

Namn: Ingrid Abrahamsson

Mail: ingrid.98@live.se

Love you and your blog<3

Eira Helene

Eira Helene Hesby

eirahelenehesby@hotmail.com

Kristine

Har delt og fulgt!!

kristinegilstad@gmail.com

Emilie

Følger! <3

emiliesimonsen@outlook.com

Victoria, victoria.skjerveslette@gmail.com

Nina

nitv99@gmail.com

<3

Lena Ludvigsen

Gjort og gjort, fingers crossed :- D

Line Leknesund

Gjort! :-)

lineleknesund.blogg@hotmail.com

Lill Falch

Ååå, bestilte den for lenge siden, men fikk beskjed om at de var utsolgt! Har fortsatt utrolig lyst på, så hadde passet kjempe bra å vinne en! :D

lill_marit@hotmail.com

Benedicte Solberg Sværen

benni.98@hotmail.com :-)

Sandra G O

Gjort:-) Sandra Guttormsen Olsen. sandra-olsen97@hotmail.com

Claudia

Gjort!

Claudia Henriksen

Odincha@hotmail.com

Har følgt bloggen din i mange år og ser virkelig opp til deg, ser at du jobber hardt for det du vil oppnå og ser at du for det til! Gratulerer :)

Elise Stensby

Elise Stensby

elise.stensby@live.no

Anna Syrstad

annasyrstad@hotmail.no

Emilie vik

Åå krysser fingrene! <3 emiliearnesenvik@gmail.com

Mona B

Gjort :-)

Abysinia Kasu, abysiniak@hotmail.com :)

Maren Emilie

Maren Emilie :-)

marenemilie@outlook.com

dominika

dominikamiklosova@gmail.com

Camilla Haugsdal

Camilla Haugsdal

Camilla.haugsdal@gmail.com

hvem er det som vil gå med noe så harry frivillig.. herregud

Ragnhild Berge

Ragnhild Sigurdsottir Berge<3

Kalyani

åå, så fin! Har likt siden og følger dem på instagram :)

Kalyani Magnussen

Hanna Thevik

Hanna Thevik

hannathevik@hotmail.com

Torunn

følger :-)

Torunn Bakka

torunnbakka@gmail.com

Jana

Jana Taljaard

janatalj@gmail.com

Kira Amalie

Kira Amalie Nyberg

kiranyberg@gmail.com

Malin Sæteråsen Guttersrud

Hei:)! Jeg elsker bloggen din, du inspirerer meg såå mye!

Jeg har både likt på Facebook og følger på IG(har alltid ønsket meg noe fra Runwaydreamz men får ikke lov og bestille derifra,pga mamma liker ikke å bestille fra utlandet://

Masgutt@gmail.com

Linn Mangen Hjellnes

Fulgt dem en lang stund allerede! Absolutt et av merkene som virkelig skiller seg ut. Synd det er såpass dyrt.

Mitt navn er Linn Mangen Hjellnes, og e-post adresse: linnelskerchanel@hotmail.com

Klara

Åh de som är så fina!

Skriv en ny kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *
bloggdesign_no