vacay

  • 20.06.2016
  • KL. 13:16

Vacay mode; on!

I går kveld (les: natt) laget jeg til tidenes koseligste krok i senga mi med masse dyner og puter, og så Modern Family til langt på natt. Det er hva jeg kaller ferie, ass. Den serien eeeeeer forresten så bra?! Jeg sitter der for meg selv og ler meg ihjel av Phil og Cameron haha, de gjør seriøst dagen min. Cameron minner  om en blanding av broren min og Vegard Harm. Kan Vegard plis bli vennen min? Da har jeg det jeg trenger, liksom.

Når kvelden kom i går var jeg helt utslitt, uten at jeg helt vet hvorfor. Kanskje jeg fortsatt prøver å lande etter skoleslutt... Det siste halve året har egentlig bare gått i ett, jeg tuller ikke når jeg sier at jeg ikke har slappet av enn mer enn to dager sammenhengende i 2016. Det har vært festing, avsluttende prøver og skolearbeid i hytt og pine, reising, mye jobb, revy, russetid, eksamen og well, det er kanskje ikke så rart at jeg er sliten. Men dæven, jeg er så spent på det kommende året. Jeg har så masse sommerfugler i magen! Til helgen drar jeg forresten til Oslo, og agendaen min er ganske så full allerede. Jeg skal se på leiligheten, møte Vero, ha møter og sååå; skal jeg på festival!



BLI MED MEG PÅ FESTIVAL - VINN BILLETT TIL DEG OG BESTEVENNEN DIN

Jeg får lov å dele ut 2 billetter til festivalen, by the way! Festivalen heter Piknik i Parken og du finner mer informasjon om den her. Legg igjen en kommentar i dette innlegget (husk mailadresse), og så trekker jeg en vinner som får ta med venninnen eller kompisen sin. Kanskje jeg ser dere der? Om du ikke har noe å gjøre på i helgen er jo dette en genial ting å ta med seg bestevennen sin på :-)

Oh ooh, vinneren trekkes i kveld! Så dere må melde dere på nååå, hihi.





Snack time med lillesøss! Om vi kan å kose oss? Yeah. Mamma kom hjem fra syden for noen dager siden, og selvfølgelig hadde hun kjøpt Kinder Bueno. Altså, det finnes faktisk ikke en bedre sjokolade enn den.

93 kommentarer

Johanne A. Kjøniksen

20.06.2016 KL. 13:19

johanneak@outlook.com

Andrea

20.06.2016 KL. 13:21

Andrea.ak@live.no

Lisa

20.06.2016 KL. 13:21

Ahh, jeg vil dit!!! :))))))

lisahoffs@live.no

Aurora

20.06.2016 KL. 13:22

Høres gøy ut

Aurora

20.06.2016 KL. 13:23

au.dahl@hotmail.com

Silje Marie

20.06.2016 KL. 13:26

Silje.603@hotmail.com

Silje Solhaug

20.06.2016 KL. 13:27

Jeg vil vinne🙈

Siljemartine98@outlook.com

20.06.2016 KL. 13:29

Idamariemh@hotmail.no

20.06.2016 KL. 13:35

Marte-strommen@live.no

Sarah G

20.06.2016 KL. 13:44

Modern Family er fantastisk morsomt!

sahragre@msn.com

Barbora

20.06.2016 KL. 13:44

Then enjoy your vacation after all the hard work Krissy <3

And I will not sign for the festival ;( cause I definitely couldn't come to Norway

Barbora

20.06.2016 KL. 13:45

Then enjoy your vacation after all the hard work Krissy <3

And I will not sign for the festival ;( cause I definitely couldn't come to Norway

Henriette Celin

20.06.2016 KL. 13:46

Er så herlig med sommerferie! har det jeg og. Ah, ja den sjokoladen er virkelig best :3

20.06.2016 KL. 13:46

Marthemb@hotmail.com

20.06.2016 KL. 13:50

ragsol01@hotmail.no

Emmy

20.06.2016 KL. 13:51

Ååh det hadde vert utruleg kjekt å få reist på detta

emmyasg@gmail.com

Marie

20.06.2016 KL. 13:56

Det hadde vært så gøy å få med seg! Yes please:-)

Silje

20.06.2016 KL. 14:00

siljedamgard98@hotmail.com

Benedicte

20.06.2016 KL. 14:02

benedicte.jensen@live.no

Vilde

20.06.2016 KL. 14:03

Hadde vært kult :D

Camille

20.06.2016 KL. 14:03

Camille_gjertsen@outlook.com <33

Vilde

20.06.2016 KL. 14:03

Vilderosendal@gmail.com

Marja

20.06.2016 KL. 14:18

marjaguttorm@hotmail.com :-)

Kine

20.06.2016 KL. 14:18

Ja takk!! :D

Kine.sletner@hotmail.com

Cecilie

20.06.2016 KL. 14:21

ceciliestokke@outlook.com

Caroline

20.06.2016 KL. 14:25

Caroline.h.g@hotmail.com

Nadja Marie

20.06.2016 KL. 14:28

nadja_aarestrup@hotmail.no

Emilie Helene Hansen

20.06.2016 KL. 14:29

Oii Shit Jaa!!

Emiliehelenehansen@hotmail.com

Thea M

20.06.2016 KL. 14:37

:O

Silje Tapio

20.06.2016 KL. 14:40

silje.tapio@hotmail.com :)

Iselin Sørlie

20.06.2016 KL. 14:40

Iselinsorlie@hotmail.com :-)

20.06.2016 KL. 14:48

evybirkeland@icloud.com

Elise

20.06.2016 KL. 14:51

:-)

Christina H.

20.06.2016 KL. 14:56

JA, gjerne!!!

Lotte

20.06.2016 KL. 14:56

Ææ, billetter hadde vært supert!

L0ttevilde@gmail.com

Cassandra

20.06.2016 KL. 15:00

Håpar eg og venninda mi får sjangsen til å vere med på dette! He hørt so masse bra om den festivalen, hadde betydd mykje!☀️

cassa1999@outlook.com

Helene Våga

20.06.2016 KL. 15:16

Ohjess krysser fingrene!!

Helene-vaga@hotmail.com

Anette Jacobsen Aspelund

20.06.2016 KL. 15:18

mail: anette.ja97@gmail.com

Ragnhukd

20.06.2016 KL. 15:19

Ragnhildstoa@hotmail.com :))

20.06.2016 KL. 15:21

Worth a try! :D

Sirihardeland@gmail.com

Nishat

20.06.2016 KL. 15:26

Høres veldig gøy ut. Nishat10@hotmail.no

Stine

20.06.2016 KL. 15:26

Snakket med venninnen min om det i stad faktisk, men vi har ikke råd, så det hadde vært helt fantastisk å vinne!

Iselinn Færevåg

20.06.2016 KL. 15:38

<3 Vil dit med søsteren min <3

20.06.2016 KL. 15:39

maike.verhofstad@gmail.com

Marte

20.06.2016 KL. 15:58

Martemjelde@hotmail.com

<3333god sommer

Rikke Slåttsveen

20.06.2016 KL. 16:02

e_rikke@hotmail.com

Nora

20.06.2016 KL. 16:02

noraml@live.no

<33

Lena

20.06.2016 KL. 16:06

Lena_straume@outlook.com

Hege Kristin

20.06.2016 KL. 16:17

så gøy! har skikkelig lyst :D

hege.valldal@hotmail.com

Helene Ellingsen

20.06.2016 KL. 16:24

heleneellingsen@hotmail.com

Marianne

20.06.2016 KL. 16:29

Jeg vil gjerne:)

Mabre_96@hotmail.com

Stine

20.06.2016 KL. 16:29

aaaaah, piknik i parken - du kommer til å ha det så bra, såååå mange supre artister!!

stinejanson@gmail.com

Oda

20.06.2016 KL. 16:35

Oda-98@live.no

Miriam Skintveit

20.06.2016 KL. 16:38

miriamskintveit@hotmail.com <3

Sandra Abrahamsen

20.06.2016 KL. 16:41

Det hadde vært så gøy å få med seg og så mange supre artister!:)

sandrabrahamsen@gmail.com

Silje Gåsland

20.06.2016 KL. 17:16

Silje.gaasland@hotmail.com

Anette

20.06.2016 KL. 17:19

anette_o_98@hotmail.com

Benedicte

20.06.2016 KL. 17:38

Benedicte-erica@live.no

:-)

Vilde

20.06.2016 KL. 17:44

Jeg vil veldig gjerne dra!!!! Er stooooor fan av Matt Corby, som tydeligvis skal dit!! Hadde vært så kjekt å vunnet! Har lagt til mailen der det står "E-post", vet ikke om det vises i kommentaren?

Vilde

20.06.2016 KL. 17:45

hvis ikke den vises; vildeforsell@hotmail.com ^

Kristin

20.06.2016 KL. 17:52

Jeg vil vinne! :D

Kristinw96@hotmail.com

Jenny Karoline Jebsen

20.06.2016 KL. 17:54

Jennyjebsen@hotmail.com

Jenny Karoline Jebsen

Briana

20.06.2016 KL. 18:02

Hadde vært utrolig gøy! :) briananicotra@gmail.com

Ingrid

20.06.2016 KL. 18:13

Jaa! :)

May-Teresa

20.06.2016 KL. 18:14

ja!!! may-teresa@hotmail.com

Frida

20.06.2016 KL. 18:52

Fridaamalieee@hotmail.com :D

Ada

20.06.2016 KL. 19:03

Åå høres kjempegøy ut!! Hadde vært sjukt gøy å få dra!

adadb@icloud.com

Ina

20.06.2016 KL. 19:11

Inadahlo@hotmail.com

Krysser fingrene 😁

Anna

20.06.2016 KL. 19:36

anna.bashiri@hotmail.com

Tina Amalie :-)

20.06.2016 KL. 19:38

Hadde vært gøy!

tinabrovold@gmail.com

20.06.2016 KL. 19:39

Linnea.frang@yahoo.no

abysinia

20.06.2016 KL. 20:28

abysiniak@hotmail.com

Christiane

20.06.2016 KL. 20:34

christiane.hotvedt@outlook.com

Hanna

20.06.2016 KL. 20:34

:)

Andrea

20.06.2016 KL. 20:54

Andrea.omdahl00@gmail.com :))

Kjersti Nilsen

20.06.2016 KL. 21:10

k.nilsen@live.no

Helene

20.06.2016 KL. 21:17

JEG VIL!!

josefine

20.06.2016 KL. 21:48

åhhh, dit vil jeg!! sett på billetter men de er litt dyre.. håper jeg vinner :)))

Helene

20.06.2016 KL. 22:11

Åh, det hadde vært gøy!

helene.aan@hotmail.com

Åsne

20.06.2016 KL. 22:19

Åsne Bilstad, aasne.bi@hotmail.com

Mari Rambøl

20.06.2016 KL. 22:20

mari_rambol@hotmail.com :D

Nirvana Costa

20.06.2016 KL. 22:27

Nirvanacosta@hotmail.com

Ha en fin kveld, Kristine.

Krysser fingrene*^^*

Emma

20.06.2016 KL. 22:28

Hadde vært så gøy

Emma@stronen.no

Hanne Markegård

20.06.2016 KL. 22:42

hannehus@hotmail.com

Malin hella

20.06.2016 KL. 22:57

Malinhella@hotmail.com

Merethe Ruud

20.06.2016 KL. 23:16

Håper jeg ikke er for seint ute:)

mar.1999@live.no

Kornelia

20.06.2016 KL. 23:19

Korne-br@online.no

Vilde

20.06.2016 KL. 23:31

ååå vil veldig veldig gjerne!

Vilde

20.06.2016 KL. 23:33

vilde.ruud@live.no :))

krysser fingrene!

Anne

20.06.2016 KL. 23:52

Anne.hepso@hotmail.com

Johanne

21.06.2016 KL. 08:36

Jeg vil på festival :):)

Shangavi

21.06.2016 KL. 22:10

shangavi96@hotmail.com

CHARLEN LARSEN

23.06.2016 KL. 11:28

ÅÅ, jeg vil!

Charlenwold@gmail.com

Skriv en ny kommentar



hits